Archive

KPMG

Su tarptautinė audito, mokesčių ir verslo konsultacijų bendrovė KPMG bendradarbiaujame ne vienerius metus. Padedame ruošti vidinę ir išorinę komunikaciją video, grafinio dizaino bei spaudos pavidalu.

teleloto

Teleloto

Dar viena ilgalaikė partnerystė – su Perlas Network, kuri atsakinga už tokių loterijų vykdymą, kaip Teleloto, Keno Loto, Eurojackpot. Darbas su loterijų viešinimu, savaitės prizų anonsavimu, rengiami reportažai su laidų vedėjais ir nugalėtojais.  Ruošiamos reklaminės vinjetės TV eteriui.

Vidaus reikalų ministerija

Vidaus reikalų ministerija

Vienas iš nedaugelio projektų su valstybiniu sektoriumi, projektą kuruojant kūrybos agentūrai Some. Paruošta idėja ir scenarijus, kaip supažindinti žmones su gresiančiais pavojais, estinčiais prekybos žmonėmis industrijoje. Pasirinktas aktorius puikiai atliko „blogiečio Kęsto“ rolę ir gyvybei prikėlė net 4 prekybos žmonėmis situacijas. Reklaminė kampanija skirta TV eteriui, socialiniams tinklams video formatu bei internetinėms svetainėms, naujienų portalams, spaudai ir lauko reklamai foto pavidalu.

walless

WALLESS

Siekiant įamžinti naują advokatų kontoros Walless gyvenimo etapą – naująjį ofisą, pasirinktas istorijos pasakojimo metodas. Nufilmuotas progresas, nuo „plikų sienų“ iki surinktų baldų ir atidarymo vakarėlio. Tai pasitarnavo dengiamiesiems kadrams, kurie papildė advokatų kontoros partnerės Dovilės ir interjero dizainerės Ievos pasakojimą.

electrolux

Electrolux

Mamos dienos progai paruošta reklaminė kampanija/loterija. Raginanti dalyvauti ir dovanoti savo mamoms dovanas, padėsiančias namų ruošoje.

Virūna

Virūna

Daugiau nei 25 metus dirbanti ir baldus pagal individualius užsakymus gaminanti įmonė 2019 metais įvykdė rebrand’ą ir atnaujino savo komunikaciją. Pritaikė ją 21-tajam amžiui. Kad užpildyti pastovios informacijos badą, nuspręsta viešinti savo atliktus darbus, parodyti savo portfolio. Mes pasistengėme, kad po visą Lietuvą iškeliavę ir surinkti baldai būtų įamžinti savo gražiausiais rakursais ir deramai reprezentuotu unikalias įmonės galimybes.