Archive

Eikos grupė

EIKA GROUP

Skaičiuojant 27-tus darbo nekilnojamo turto sektoriuje metus, EIKOS grupė nusprendė apie save papasakoti inovatyviai – animuoto video klipo pagalba. Šio klipo panaudojimas labai platus. Jį galima naudoti expo renginiuose, reprezentuojant Baltijos NT rinką ir pritraukiant naujas investicijas. Ieškant naujų darbuotojų, leisti jiems susipažinti su visa įmonių grupės veikla. Bei B2B ir B2C sektoriaus klientams, susipažinti arba priminti apie save. Viską vainikuoja animuotas EIKOS kubas, kuris reprezentuoja nekilnojamo turto sritį, kurioje veiklą vykdo klientas.

Mo Muziejus

MO Muziejus

Užduotis – įamžinti ne tik Modernaus Meno Muziejaus atidarymą, bet kartu ir jo pirmuosius gyvavimo metus. Tam buvo pasirinkta animacijos pagalba. Klientui neturint archyvinės video medžiagos, pasitarnavo detalus laikotarpio įamžinimas fotografijomis. Jos puikiai išpildė pasakojimą. Ruošiant animacijas, buvo atsižvelgta į švarų ir minimalistinį „MO“ prekės ženklo stilių, spalvas.

eldes

Eldes

Lietuviška apsaugos sistemų gamintoja Eldes, planuodama sparčią plėtrą į užsienio rinkas, kreipėsi į mus, ieškodama vizualaus sprendimo. Kaip geriausiai parodyti jų produkto savybes ir plačias galimybes. Čia gimė idėja produktą parodyti natūralioje aplinkoje – namuose. Siekiant, kad nebūtų užstotas liečiamas LED prietaiso ekranas, į pagalbą buvo pasitelkta animacija. Visa vartotojo aplinka ir produkto veikimo principas buvo atkurtas ant nufilmuoto juodo ekrano, jį animuojant. Norint deramai reprezentuoti produktą kuo platesnei užsienio auditorijai – nuspręsta naudoti US balso aktorių, vaizdo klipo įgarsinimui.

someloops

Some Loops

Reklaminė kampanija skirta viešinimui sutelktinio finansavimo Indiegogo tinkle. Lietuvių gamybos Apple watch apyrankės iš merino vilnos. Patvarios, natūralios, ekologiškos. Svarbiausia, kad viskas made in Lithuania.

iki

IKI

Esant neeilinei situacijai, žmonėms dėl karantino dienas leidžiantiems namie, į pagalbą ateina IKI prekybos centras. Kartu su kūrybos agentūra Ogilvy, Urte „Dervynas“ Mikelevičiūtė ir šefu Mantu Dobradziejumi sukūrėme ir įamžinome 10 receptų. Juos nesunkiai pasigamins namie net ir tie, kuriems maisto ruošimas ankščiau atrodė neįveikiamas iššūkis. Iš produktų, kurie nesunkiai randami, kiekvienoje IKI parduotuvėje.  Reklaminė kampanija „Namuose gaminame sveikiau“ buvo paruošta TV eteriui ir socialiniams tinklams video formatu bei internetinėms svetainėms ir spaudai foto formatu.

Vidaus reikalų ministerija

Vidaus reikalų ministerija

Vienas iš nedaugelio projektų su valstybiniu sektoriumi, projektą kuruojant kūrybos agentūrai Some. Paruošta idėja ir scenarijus, kaip supažindinti žmones su gresiančiais pavojais, estinčiais prekybos žmonėmis industrijoje. Pasirinktas aktorius puikiai atliko „blogiečio Kęsto“ rolę ir gyvybei prikėlė net 4 prekybos žmonėmis situacijas. Reklaminė kampanija skirta TV eteriui, socialiniams tinklams video formatu bei internetinėms svetainėms, naujienų portalams, spaudai ir lauko reklamai foto pavidalu.

Loyal Hub

Loyal Hub

Loyal Hub įmonė, atsakinga už lojalumo kortelių tiekimą ir aptarnavimą įvairiems parduotuvių tinklams. Norint žengti tvirtesnį žingsnį į užsienio rinkas, pasirinkta ruošti vaizdo klipą, komunikuojantį pagrindinius paslaugų privalumus. Filmuota viename iš sostinės prekybos centrų, su dvejomis žaviomis aktorėmis.

Bitė Labas

Bitė Labas

Bitė Labas video projektas, skirtas socialiniams tinklams, jaunesniajai auditorijai. Projektą kuravo kūrybos agentūra Kubrik. Filmuoti jaunieji socialiniu medijų nuomonės formuotojai – influenceriai, kurie pasakoja apie papildomas mokamų aplikacijų galimybes, naudojant Bitė Labas kortelę.